1.Pohybové poradenstvo


Pohyb by nemal byť výsadou len mladých ľudí. Ostať aktívny v každom veku sa oplatí. Pravidelný pohyb prospieva nielen kostiam, svalom, vnútorným orgánom ale aj  všetkým sústavám v ľudskom tele. Kosti sa udržia pevné a odolávajú rednutiu aj vďaka cielenej aktivite. Svaly neochabnú a naďalej plnia podpornú funkciu pre kostru, výkon srdca a pľúc neslabne, a tiež trávenie, tok krvi a lymfy ostávajú v zdravej kondícii. S programom SportLIFE ZONE sa vieme o Vás komplexne postarať tak, aby ste sa opať cítili vitálni a fit.

 

Poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti výberu pohybových aktivít a intenzity záťaže podľa Vaších potrieb a s prihliadnutím na celkovú kondíciu a vek. Zameriavame sa na všetky vekové kategórie mužov , žien ako aj detí a klientov so zdravotnými obmedzeniami.

 

Našou snahou je pomôcť každému dopracovať sa k dobrej fyzickej a duševnej kondícii, primeranému zdravotnému stavu, odbúraniu prebytočného tuku a k získaniu príjemného pocitu zo seba a zo života.

 

 

2.Tvorba tréningových plánov


Športový tréning je určený pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoj fyzický stav, spevniť telo,vypracovať svalstvo, redukovať tuk alebo získať nové sily a žiť zdravšie. Nezáleží na tom, či ste vrcholový športovec, rekreačný športovec alebo ste nikdy v živote necvičili.

 

Pre každého klienta máme pripravený pohybový program ušitý na jeho mieru, a to na základe vstupných testov .Tréningový program zohľadňuje jeho telesne predpoklady, kondíciu, schopnosti a ciele. Je postavený tak, aby pre každého bol pohyb skutočnou zábavou a stal sa mu návykovým prostriedkom. Využívame a striedame prakticky všetky športové aktivity.  Podľa Vašeho osobného voľna Vám vytvoríme mesačný pohybový program 2-5x týždenne. Prostredníctvom športového programu sa odreagujete, prejdete na iné myšlienky, budete mať dobrý pocit z fyzického výkonu, posilnite si imunitu, spevnite svoj pohybový aparát a kardiovaskulárny systém. Výrazne podporite úbytok na hmotnosti!

 

 

3.Výživa a suplementácia


Jedlo, ktoré prijímame ovplyvňuje množstvo fyziologických pochodov v organizme a mení hladinu hormónov v tele. Kolísajúci krvný cukor zapríčiňuje náhle stavy únavy a vyčerpania. Súčasný životný štýl nám prináša dennodenne množstvo stresu, ktorého oxidatívne účinky sú nepriaznivé na ľudské telo a oslabuje imunitu. Pre záujemcov o zdravý životný štýl ponúkame konzultácie ohľadne stravy a správneho výberu podľa potrieb jednotlivca a možnosť vypracovania jedálničku na mieru. Poskytujeme výživové poradenstvo, pravidelné testovanie a vyhodnocovanie s využitím moderných technológií. Poradenstvo a  úprava stravovacích návykov je zameraná  na splnenie Vášho individuálneho  cieľa.

 

Posilnite si imunitu a majte lepší vnútorný pocit. Spokojnosť vyžarujúca navonok pochádza zvnútra, nezabúdajte na to!

 

 

4.Redukcia nadváhy

                                

Sedavý štýl zamestnania a stále menej času na pohyb a relax nám prinášajú kilá navyše. Zbavte sa zlých stravovacích návykov, zhoďte pár kíl telesného tuku a Vaše telo sa Vám odvďačí. Budete mať viac energie, zlepší sa Vám nálada a dosiahnete viac úspechov v súkromnom aj pracovnom živote. Iba človek, ktorý sa cíti telesne fit dokáže odolávať stresu a záťaži okolia. Možno budete prekvapení akých chýb sa denne dopúšťate výberom potravín pre seba alebo Vašich blízkych.

Pomôžeme Vám v tom vypracovaním stravovacieho plánu na redukciu telesnej hmotnosti na základe vstupných výsledkov a individuálneho ciela s odbornou podporou lekára.