Bedminton

Bedminton je veľmi atraktívny šport, ktorý v dnešnej dobe zažíva veľký boom.
Tento skvelý šport oslovuje každého v každom veku. Bedminton je jeden z najrýchlejších raketových športov, smečovaný košík v zápasoch bežne presahuje 350 kilometrovú rýchlosť. Hráč musí mať postreh a výbornú kondíciu, ale taktiež poskytuje príjemný zážitok z pohybu aj začiatočníkom. U nás si bedminton viete zahrať vo dvojici alebo vo štvorici a to až na piatich kurtoch.

Floorball

Floorball je kolektívny halový šport, ktorý sa podobá pozemnému a ľadovému hokeju. Tento šport sa prevádzkuje na ihrisku v hale. Cieľom je, podobne ako u väčšiny ostatných loptových športov, dostať loptu do bránky. K tomu sa používa ľahká plastová loptička, ktorá je dutá s vyvŕtanými otvormi a florbalová hokejka. Jedno družstvo tvorí päť hráčov a brankár. Brankári na rozdiel od hokeja chytajú loptičku iba pomocou častí vlastného tela, hokejku používať nesmú.

Halový futbal

Halový futbal alebo sálový futbal je kolektívny šport a loptová hra, ktorá sa hrá na dve bránky v hale, a je veľmi podobná . Šport, v ktorom proti sebe nastupujú dve päťčlenné družstvá (4 hráči v poli a 1 brankár). Cieľom je dopraviť loptu pomocou nôh, hlavy či hrudi do bránky. Je to veľmi obľúbená hra v mužskom kolektíve. Ak máte aj vy partiu kamarátov alebo spoluhráčov, ktorých baví táto športová hra, máte jedinečnú príležitosť využiť možnosť zahrať si ju priamo u nás.

Ďalšie možnosti

Telocvičňa poskytuje množstvo možnosti aktívneho využívania voľného času pre ďalšie loptové hry ako sú napríklad basketbal, volejbal, hádzaná a na svoje si prídu aj rodiny s deťmi. Taktiež je možné využiť halu na akýkoľvek tréning, či už kondičný, atletický alebo ktorýkoľvek iný. Organizácia turnajov alebo súťaží je vítaná.